Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Zabierzów

Wystarczy spojrzeć na piękny Urząd Gminy w Zabierzowie, żeby wiedzieć, że jest to miejsce absolutnie wyjątkowe. Ta malownicza wieś leży w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Zabierzów. Dlaczego malownicza? Ponieważ znajduje się na terenie Rowu Krzeszowickiego (obniżenie terenu pomiędzy Wyżyną Olkuską a Garbem Tenczyńskim). Mieszkańcy Zabierzowa mają niepowtarzalną możliwość podziwiana wyjątkowych form przyrody, absolutnie na co dzień.

 Gdybyś miał jednak jakieś wątpliwości co do wyjątkowości tego miejsca – cała część Zabierzowa po południowej stronie rzeki Rudawy znajduje się na terenie Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego. Ulubionym miejscem spacerowym i wypoczynkowym mieszkańców jest z całą pewnością Las Zabierzowski, który porasta zbocza i płaszczyznę wierzchołkową Grzbietu Tenczyńskiego. Spacer w takim miejscu absolutnie zapiera dech w piersiach – oczywiście w pozytywnym znaczeniu!

 Z myślą o aktywnym życiu mieszkańców na terenie miejscowości znajduje się wiele klubów sportowych i stowarzyszeń, w których zrzeszają się mieszkańcy. Możesz tu znaleźć kluby zrzeszające pływaków, kajakarzy oraz miłośników sportów drużynowych. Tu absolutnie każdy znajdzie swoje wymarzone miejsce do życia, gwarantujemy Ci to! Zwłaszcza, że Zabierzów nie powiedział ostatniego słowa i wciąż się prężnie rozwija.

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.