Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Mazowieckie

Województwo mazowieckie położone jest w środkowo-wschodniej części Polski. Największe pod względem powierzchni województwo w naszym kraju i o największej liczbie mieszkańców. Ze względu na przeszłość, to obszar zróżnicowany pod względem kulturalno-społecznym oraz architektonicznym.

To obszar nizinny, na którym znajdują się tereny Kampinoskiego Parku Narodowego oraz parków krajobrazowych. Znajdziemy tu także znane uzdrowisko Konstancin-Jeziorna.

Wiele walorów przyrodniczych i rekreacyjnych przyciąga do tego miejsca. Głównym obiektem wycieczek i nowym miejscem pracy i zamieszkania dla młodych osób jest mieszcząca się w tym regionie stolica państwa – Warszawa.

Warszawa jest jedynym miastem w Polsce, które posiada metro. Tu znajduje się także
największy w Polsce port lotniczy: Lotnisko Chopina w Warszawie. Mnóstwo uczelni i szkół wyższych znajduje się na terenie województwa – najwięcej w Warszawie, pozostałe także między innymi w Płocku, Radomiu, w Siedlcach.

Ze względu na te zjawiska oraz dużą liczbę studentów wybierających stolicę na miejsce nauki – rynek nieruchomości nieustannie się rozwija. Przybywa nowych mieszkań, rozwija się infrastruktura miejska i podmiejska.

W województwie mazowieckim- poza samą stolicą Polski - znajduje się wiele miejsc wartych odwiedzenia z uwagi na ich urok i kunszt oraz ważną rolę w historii naszego kraju np. Ciechanów, Czarnolas, Płock, Żelazowa Wola.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.