Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Nadarzyn

Historia Nadarzyna – wyjątkowego miasta w skali całego świata – sięga czasów Księstwa Mazowieckiego. Położony jest na południowym zachodzie Warszawy, nad rzeką Zimna Woda. Jego bogata historia przyciąga badaczy i amatorów historii z zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

 Miasto stawia na zieleń. Pomimo licznych firm i inwestorów, którzy stale je rozbudowują, Nadarzyn nie zamyka się dla spacerowiczów. To wciąż jedno z tych polskich miast, dla którego   spacerowicze są szczególnie ważni. Dlatego pomimo już licznych parków i terenów zielonych, stale powstają nowe projekty zakładające zagospodarowanie zielenią dekoracyjną nowych lokacji – w tym sadzenie nowych drzew na terenie całej miejscowości, czy regulacja i dodatkowe zalesienie zbiornika wodnego „Pastewnik”. W tym mieście z z całą pewnością można odetchnąć pełną piersią!

 Dumą Nadarzyna jest oczywiście (położone w pobliskich Kajetanach) Światowe Centrum Słuchu, powstałe z inicjatywy wybitnego profesora Henryka Skarżyńskiego.  To jeden z najważniejszych na świecie ośrodków otolaryngologicznych, do którego przyjeżdżają pacjenci z całego świata. Ponadto, gmina Nadarzyn lokuje się w ścisłej czołówce inwestorów spośród polskich gmin. Działalność prowadzi tutaj ponad 1100 podmiotów gospodarczych, w tym duże firmy zarówno z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym!

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.