Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Białołęka

Rozległa dzielnica Warszawy położona po prawej stronie Wisły w północnej części miasta. Białołęka jest jedną z szybciej rozwijających się części stolicy, co wpływa na dużą liczbę mieszkań z oferty deweloperskiej. Dominuje tam niska, jednorodzinna zabudowa z nielicznymi blokami i nowa infrastruktura, rozbudowywana o przedszkola, szkoły, place zabaw, punkty handlowe i usługowe oraz przystanki.

Korzenie Białołęki sięgają 1580 r, gdy była to wieś szlachecka Biała Łęka. Obecnie dzielnica podzielona jest na liczne osiedla i uznawana jest za wygodną „sypialnię” Warszawy. Stale przybywa tam nowych inwestycji i szybko rozwija się zabudowa mieszkalna. Nie brakuje także zabytków oraz licznych terenów zielonych, które oddzielają osiedla mieszkalne od części przemysłowej dzielnicy. Przez Białołękę przechodzi linia SKM, a do centrum miasta można dojechać głównymi trasami i drogami wojewódzkimi.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.