Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Wierzbno

Wierzbno to jeden z najbardziej charakterystycznych rejonów Warszawy. Ta dawna wieś, dziś jest częścią dzielnicy Mokotów – jednego z najczęściej wybieranych miejsc do zamieszkania w całej Warszawie. Dlaczego ludzie tak chętnie przeprowadzają się właśnie w te okolicę? Ponieważ Wierzbno jest miejscem absolutnie wyjątkowym, wprowadzającym powiew świeżego powietrza w ogromnej aglomeracji jaką jest nasza stolica.

Wierzbno zajmuje środkowo-zachodnie rejony dzielnicy Mokotów. Przy tym, od wschodu graniczy z osiedlem Sielce, od południa z Ksawerowem, od zachodu z Wyględowem, a od północy ze Starym Mokotowem. Sam widzisz, że strategiczne położenie Wierzbna jest jego ogromnym atutem, zwłaszcza że znajdują się tam stacje metra oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. To zapewnia mieszkańcom odpowiednią komunikację z absolutnie całym miastem, dlatego nie musisz martwić się utrudnieniami z dojazdem do pracy.

Na terenie Wierzbna znajdują się dwa charakterystyczne i niezwykle często odwiedzane parki: słynna Arkadia i Park Dreszera. Arkadia to z cała pewnością jeden z najpiękniejszych obiektów tego typu w całym kraju. Najlepiej świadczy o tym fakt, że park został objęty specjalną ochroną jako zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Arkadia”. Zauroczeni magią tego miejsca Warszawiacy tłumnie ściągając z całego miasta, aby przespacerować się po tym bezsprzecznie wyjątkowym miejscu. Zwłaszcza, że w okolicy znajduje się często odwiedzana siedziba Polskiego Radia.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.