Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Praga Północ

Prawobrzeżna dzielnica Warszawy, położona blisko centrum miasta. Obecnie dzieli się na cztery osiedla: Pelcowizna, Nowa Praga, Stara Praga, Szmulowizna. Tereny Pragi-Północnej posiadają długą historię, co wpływa na różnorodny charakter dzielnicy. W zależności od osiedla można znaleźć tam zarówno kamienice z XIX w, jak i wysoką zabudowę blokową, a także tereny odmienne od osiedli mieszkaniowych np. Ogród Zoologiczny czy Park Praski.

Centralnym punktem dzielnicy jest Plac Wileński, przy którym znajduje się dworzec kolejowy oraz stacja metra. Praga w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularną i modną dzielnicą miasta. Zachował się tutaj oryginalny folklor warszawski, który nawiązuje do wystroju mieszkań oraz gwary, której używają jeszcze niektórzy mieszkańcy. Stare kamienice podlegają rewitalizacji, powstają w nich nowoczesne galerie, centra sztuki, pracownie artystów, a także modne restauracje, kawiarnie i lokale rozrywkowe.

Duży potencjał inwestycyjny mają tereny położone bliżej Wisły wokół Portu Praskiego. Powstają tu nowe osiedla mieszkaniowe. Ciekawe oferty dotyczą także mieszkań w zrewitalizowanych kamienicach na Starej Pradze. Zaletą lokalizacji jest z pewnością wyjątkowy charakter dzielnicy oraz jej duży potencjał rozwojowy. Z Pragi Północ szybko można dostać się do centrum i pozostałych części miasta. Kursują tam autobusy i tramwaje oraz przebiegają linie kolejowe i linia metra. Nie brakuje także rozbudowanej infrastruktury z placówkami oświatowymi, centrami handlowymi i usługowymi.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.