Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Targówek

Jedna z prawobrzeżnych dzielnic Warszawy, która dzieli się na część mieszkaniową oraz przemysłową. Na terenie Targówka powstała pierwsza osada współczesnej Warszawy, czyli Gród Bródno, którego korzenie sięgają X wieku, a jego pozostałości można oglądać w parku leśnym Bródno. Kamienice i budynki mieszkaniowe Targówka uległy znacznym zniszczeniom w okresie II wojny światowej. Później dzielnica rozkwitła razem z powstaniem wielkoblokowych osiedli Targówek Mieszkaniowy i Bródno. Przebudowie uległa sieć ulic oraz torowisko tramwajowe. Rozwinęła się część willowa oraz wydzielił się obszar przemysłowy.

Dziś Targówek to dzielnica zróżnicowana pod względem budownictwa. Można znaleźć tu zarówno nowe mieszkania oferowane przez deweloperów, jak i dawną zabudowę, duże bloki oraz osiedla willowe. Na terenie osiedla zlokalizowane są liczne przedszkola, szkoły, centrum handlowe, szpital oraz centra sportowe m.in. pływalnie. Ta peryferyjna dzielnica Warszawy wyróżnia się także wieloma zielonymi obszarami, takimi jak: Park Leśny Bródno, ogródkami działkowymi oraz oczkami wodnymi z Kanałem Bródnowskim, który przecina niemal całą dzielnicę. Targówek skomunikowany jest centrum miasta liniami tramwajowymi i autobusowymi. Do 2019 r. ma powstać tam także stacja metra.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.