Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Ursus

Jedna z najmniejszych i najbardziej bezpiecznych dzielnic Warszawy, położona w zachodniej części miasta. Ursus to atrakcyjny teren pod budowę nowych mieszkań z uwagi na bliskość centrum miasta oraz rozbudowaną infrastrukturę.

Dawniej na terenie Ursusa leżały trzy wsie, które zaczęły szybko się rozwijać, gdy na ich terenie rozpoczęły działalność Zakłady Mechaniczne Ursusa. Z czasem obszar ten został włączony do Warszawy jako jej odrębna dzielnica. Obecnie nie brakuje tu centrum handlowego, licznych lokali usługowych i rozrywkowych oraz infrastruktury oświatowej. Z dzielnicy można szybko przemieścić się zarówno do centrum Warszawy m.in. przy pomocy linii SKM i autobusów, jak i wyjechać na autostradę A2 oraz S2 i S8. Nowe mieszkania zlokalizowane są w cichych i przyjaznych częściach dzielnicy w sąsiedztwie zadbanych parków i charakteryzują się niską i nowoczesną zabudową.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.