Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Ursynów

Dzielnica Warszawy położona na lewym brzegu Wisły. Ursynów graniczy z Mokotowem, Wilanowem i Włochami, a od południa z Piasecznem, Konstancinem Jeziorną i Lesznowolą. Dawniej dzielnica ta uchodziła za sypialnię Warszawy, a dziś posiada rozwiniętą infrastrukturę z siecią sklepów, obiektami kulturalnymi, centrami handlowymi, a także siedzibami renomowanych firm i instytucji. Znajduje się tu m.in: uczelnia wyższa SGGW, Tor Wyścigów Konnych Służewiec czy Ogród Botaniczny PAN. Na Ursynowie mieszczą się też jedne z piękniejszych terenów zielonych Warszawy z historycznymi zabytkami np. Zespołem Pałacowo – Parkowym w Natolinie czy Lasem Kabacki.

Ursynów to rozległa dzielnica, której historia sięga 1822 r, gdy tereny te należały do Juliana Ursyna Niemcewicza. Obecnie w skład dzielnicy wchodzi wiele rejonów i osiedli o zróżnicowanej zabudowie. Niektóre części w całości zajmują osiedla domów jednorodzinnych, a w innych dominuje zabudowa blokowa. Dynamicznie rozwija się też nowoczesna, niska zabudowa z mieszkaniami z oferty deweloperskiej. Inwestorzy wybierają lokalizację Ursynowa z uwagi na bogatą infrastrukturę oraz dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta. Mieści się tu aż pięć stacji metra, do których można dojechać autobusami.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.