Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Wola

Lewobrzeżna dzielnica Warszawy położona w centrum miasta zaraz obok Śródmieścia. Korzenie dzielnicy sięgają wsi Wielka Wola i roku 1367. W XIX wieku rozwijał się tutaj prężnie przemysł. Część zabudowy została całkowicie zniszczona w trakcie II wojny światowej. Dziś Wola to dzielnica o europejskim charakterze. W miejscu dawnych zakładów przemysłowych wyrosły nowoczesne biurowce, które są charakterystyczne dla centrum stolicy. Obecnie dzielnica ta przeżywa renesans i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów, którzy wybierają tę lokalizację zarówno na siedzibę nowych biur, jak i budynków mieszkalnych.

Dużą zaletą dzielnicy Wola jest bliskość „Śródmieścia”, rozbudowana sieć połączeń oraz dróg, którymi można dostać się do każdej części miasta. To właśnie tutaj mieści się wiele zabytków, ośrodków kultury oraz rozbudowana infrastruktura z placówkami oświatowymi i centrami handlowymi. Z pewnością jest to jedna z bardziej prestiżowych lokalizacji do mieszkania.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.