Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Ząbki

Zawsze chciałeś mieszkać w Warszawie? Trudno się dziwić, to przecież ogromne ułatwienie. Jednak mieszkanie w tak ogromnej aglomeracji ma swoje minusy: ciągłe korki, hałas i wieczny pęd oraz życie w pośpiechu. Co jednak, gdybyśmy Ci powiedzieli, że w niedalekim sąsiedztwie, bo 10 km od centrum miasta istnieje miejsce w którym można żyć spokojnie i bez pośpiechu?

 Ząbki, bo to o nich mowa, to miasto położone w aglomeracji Warszawskiej. Liczy sobie ok. 30 tys. mieszkańców. Dzięki doskonale zorganizowanej sieci komunikacyjnej, z łatwością możesz dotrzeć do centrum stolicy w naprawdę krótkim czasie i w komfortowych warunkach! To doskonały układ, który pozwoli Ci zachować swoją dobrą pracę w mieście, jednocześnie nie skazując Cię na niespokojne życie w stolicy.

 Ząbki to częsty kierunek osób, które chcą odpocząć od życia w wielkim mieście. Nie dziwimy się – to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Do tego, znajduje się tu wiele terenów zielonych, które aż proszą się o uwagę spacerowiczów i rowerzystów. Nie ma na co czekać! Nie szukaj swojego wymarzonego miejsca na końcu świata – wybierz niepozorne, ale bardzo praktyczne Ząbkowice znajdujące się w aglomeracji warszawskiej.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.