Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Pomorskie

Pomorskie - położone w północnej części Polski; jest jednym z trzech województw z dostępem do morza i najdalej wysunięte na północ województwo naszego kraju. Graniczy z Rosją (Obwodem Kaliningradzkim). Znajduje się tu Trójmiasto – zespół miast składający się z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Oprócz tego Małe Trójmiasto Kaszubskie tworzone przez Wejherowo, Rumię i Redę.


Gdańsk - widok z góry


Znajdują się tu malownicze krainy Kaszub, Kociewia i Żuław, morze, jeziora, depresje i wzgórza morenowe. Województwo obfituje w atrakcje turystyczne. Zwiedzić możemy także największą w Europie świątynię gotycką (Bazylikę Mariacką), odwiedzić latarnie morskie, spacerować na najdłuższym w Europie drewnianym molo (ponad 500 m). Spacerować i aktywnie wypoczywać możemy także w lasach, parkach, na najdłuższych w Polsce nadmorskich plażach, dotrzeć do ruchomych wydm. Tereny dają niezliczoną ilość możliwości aktywnego wypoczynku. Żeglowanie, nurkowanie, windsurfing, kitesurfing, rejsy turystyczne, wycieczki rowerowe czy nordic walking i jogging to tylko niektóre z możliwości, nie tylko dla turystów, ale i mieszkańców województwa pomorskiego.


Sopot - widok na molo


Liczba mieszkańców województwa systematycznie wzrasta, coraz więcej ludzi kupuje mieszkania także w tym rejonie, by być bliżej morza, lasów i jezior. BO województwo pomorskie to nie tylko nadmorskie krajobrazy. To także obszar Borów Tucholskich, kraina licznych jezior i rzek. Miłośnicy zwierząt na Helu znajdą Fokarium i Akwarium w Gdyni, w którym obejrzeć można najrzadsze gatunki ryb, gadów i płazów pochodzących z całego świata.


Gdynia


Powstające w miastach województwa promenady, odnowione uliczki, place, bulwary zachęcają do spacerów i relaksu po pracowitym dniu. Przeszłość i historię tego regionu można poznać zwiedzając największe miasto – stolicę województwa, czyli Gdańsk, a także Słupsk, Kwidzyn, Wejherowo oraz tereny Kaszub, gdzie zachowały się ślady przeszłości i kultury kaszubskiej. Pomorskie przyciąga młodych ludzi nie tylko bogatą ofertą wypoczynku letniego, ale ofertą edukacyjną. Szkoły wyższe wybierane najchętniej jak Uniwersytet Gdański, Akademia Morska w Gdyni, Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni, AWF wypuszczają rzesze studentów, z których duża część decyduje się pozostać w województwie, tu zakłada rodziny, kupuje domy i mieszkania.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.