Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Hel

Dane pokazują, że najszczęśliwsi Polacy mieszkają na pomorzu. Trudno się dziwić – nadmorskie miejscowości to czyste powietrze, piękne lasy i plaże. Nie ma lepszego sposobu na odzyskanie wewnętrznego spokoju, niż przeprowadzka nad morze. Wiedzą o tym wszyscy mieszkańcy Helu – malowniczej miejscowości położonej na cyplu Mierzei Helskiej, nad morzem Bałtyckim.

 O wyjątkowości Helu może świadczyć fakt, że znajduje się tam rezydencja wypoczynkowa prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w której wakacje spędzali m.in. Aleksander Kwaśniewski i Lech Kaczyński. Letnią rezydencję odwiedzali również światowi politycy, m.in. Angela Merkel oraz George W. Bush. Dzięki tak znamienitym gościom Hel zyskał sławę na całym świecie. Trudno się dziwić, zważywszy na fakt, że to bezsprzecznie jedno z najpiękniejszych  miejsc w naszym kraju.

 W miejscowości znajduje się wiele atrakcji. Mieszkańcy i turyści mogą odwiedzić Muzeum Rybołówstwa Morskiego z wieżą widokową, zabytkowe chaty kaszubskie, Muzeum Obrony Wybrzeża, czy latarnię morską. Do tego piękne, piaszczyste plaże, skąpane w słońcu. Wyobrażasz sobie spacer po pracy, w rytm szumu morza i zachodzącego słońca? Wierz nam, że taka wizja jest w zasięgu Twojej ręki. Wybierając miejsce do życia, pamiętaj o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo – Hel to jedno z najbezpieczniejszych miast w Polsce. Piaszczystych plaż strzegą ratownicy z psami rasy nowofundland i landseer.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.