Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Jurata

Marzysz o zamieszkaniu w pięknym, malowniczym i nieoczywistym miejscu? Nie musisz jechać na drugi koniec świata! Wystarczy wybrać się nad polskie morze, a konkretnie do Juraty –  nadmorskiej osady w województwie pomorskim. Dawniej Jurata była częścią miasta Jastarnia położonego na Mierzei Helskiej. Dziś to pełnoprawny kurort wypoczynkowy z letnim kąpieliskiem morskim – jednym z najpiękniejszych na pomorzu.

 Co powinieneś wiedzieć o Juracie? Przede wszystkim, zdaniem wielu osób, to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miejsc w całej Polsce. Czysta plaża, piękne uliczki i zdrowe, czyste powietrze – to z pewnością atuty, których nikt nie może podważyć. Sam się przekonaj, że wymarzonego miejsca nie trzeba szukać na końcu świata!

 Jurata w okresie letnim jest niezwykle popularnym miejscem odwiedzin. Wiesz jednak, jak wygląda tam życie poza sezonem? To niezwykle spokojne miejsce, pełne pięknych miejsc i cudów przyrody. Zdrowotne, wieczorowe spacery to coś, czego mieszkańcom Juraty można zazdrościć.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.