Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Częstochowa

Częstochowa to miejsce na wskroś wyjątkowe – to największy ośrodek gospodarczy, kulturalny i administracyjny w subregionie północnym województwa śląskiego. To także miejsce szczególne dla całego kraju. To tutaj znajduje się klasztor na Jasnej Górze, uważany przez chrześcijan za miejsce cudowne. W klasztorze znajduje się obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa to główny ośrodek kultu maryjnego i pielgrzymowania w naszym kraju.

 Oprócz tego, miasto pełne jest kawiarni, restauracji, fontann i miejsc spacerowych. Niech świadczy o tym fakt, że łączna powierzchnia lasów w granicach miasta wynosi 648,8 ha! Ponadto, powierzchnia parków i skwerów to aż 155 ha! W Częstochowie zdecydowanie można odetchnąć pełną piersią, zwłaszcza podczas długiego, rodzinnego spaceru albo wycieczki rowerowej. Szczególnie polecamy Park Leśny Aniołów oraz Park Narutowicza, znajdujący się w starym mieście.

 Częstochowa prężnie rozwija się pod kątem gospodarczym. W mieście działa około 26 tysięcy przedsiębiorstw, których reprezentantem jest Regionalna Izba Przemysłowo-handlowa w Częstochowie. Z kolei tereny inwestycyjne należą do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Inwestorzy cenią współpracę z miastem, co sprawia, że pracy tam nie brakuje. To zdecydowanie jedno z najszybciej rozwijających się, polskich miast. Tutaj chce się żyć!

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.