Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Śródmieście

Śródmieście jest główną dzielnicą Katowic, stanowiącą ścisłe centrum miasta. Leży między Dębem, Koszutką, Bogucicami, Zawodziem, Osiedlem Paderewskiego, Brynowem i Załężem nad Rawą. Śródmiejski rynek mieszkań to czarna perła całego śląska – świetnie ulokowane, przestronne i piękne mieszkania w stosunkowo niskich cenach przyciągają coraz więcej chętnych.

Śródmieście, z racji swojego centralnego położenia, skupia w sobie wszystkie najważniejsze obiekty w mieście. To tutaj znajduje się główny ośrodek gospodarczy miasta, w którym swoje siedziby mają firmy i przedsiębiorstwa o zasięgu miejskim, regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Do najpopularniejszych należą zdecydowanie funkcje biurowe, administracyjne, hotelarskie, kulturalne, handlowe, gastronomiczne oraz edukacyjne. Znajdują się tu prestiżowe uczelnie wyższe, jak Uniwersytet Śląski, Akademia Muzyczna, czy Akademia Sztuk Pięknych.

W Śródmieściu swoją siedzibę mają władze miasta i samorządu województwa śląskiego oraz wiele instytucji o zasięgu ponad miejskim (np. Komenda Wojewódzka Policji). Dzięki temu, dzielnica ta jest niezwykle atrakcyjna dla nowych mieszkańców – zapewnia świetną komunikację po całym mieście, a przede wszystkim, skupia wszystkie najważniejsze instytucje w jednym miejscu. Wszystko dla wygody swoich mieszkańców, którzy swoje zadowolenie potwierdzali w licznych badaniach.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.