Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Mikołów

Mikołów to piękne miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, które jest siedzibą powiatu mikołowskiego. Znajduje się w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto słynie z tego, że jest niezwykle popularnym kierunkiem migracji Polaków. Przyciąga ich oczywiście malowniczy charakter miasta, ale też jego funkcjonalność – Mikołów to liczne szkoły, szpitale, kliniki oraz miejsca pracy.

 Mikołów skrywa wiele tajemnic i bogatej historii. Niegdyś to miejsce było licznie zamieszkane przez mniejszość żydowską, istniała tu nawet piękna synagoga. Niestety po II wojnie światowej społeczność się nie odrodziła. Jednak pamięć o dawnych mieszkańcach pielęgnowana jest na nowym i pięknym cmentarzu żydowskim.

 Wybierając to miasto, możesz być pewny, że nie pożałujesz. Spacerując pięknymi uliczkami oraz samym rynkiem z ratuszem, będziesz czuł, że wreszcie znalazłeś swoje miejsce na ziemi.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.