Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Ełk

Nie jest tajemnicą, że Polacy uwielbiają Mazury. To jedna z najpiękniejszych krain Europy i nie ma się czemu dziwić – to piękne i czyste jeziora, uśmiechnięci i życzliwi mieszkańcy oraz liczne zabytki i niespotykane formy przyrody. Sam Ełk jest największym i najludniejszym miastem na całych Mazurach. Jest też głównym ośrodkiem przemysłowym i kulturalnym w regionie.

 Na całym świecie niewiele jest takich miejsc. To przepiękne miasto z bogatą historią i zapierającymi dech w piersiach plenerami. Wystarczy zobaczyć zdjęcia. Miejscowość położona jest nad Jeziorem Ełckim, jeziorem Sunowo i rzeką Ełk, będącą dopływem Biebrzy. Dodatkowo, w granicach miasta znajdują się jeszcze dwa mniejsze jeziora: Selmęt Mały i Szyba. Jeśli to Cię nie przekonało, to warto wspomnieć, że Ełk położony jest w samym centrum tzw. Zielonych Płuc Polski – sami mieszkańcy należą dzięki temu do najzdrowszych w całym kraju.

 O bogatej historii miasta przypominają liczne zabytki, m.in. zamek krzyżacki, czy Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa – jedna z najpiękniejszych tego typu budowli w kraju. Obywatele Ełku są niezwykle aktywnymi ludźmi. Nic dziwnego – w mieście funkcjonuje wiele klubów sportowych, w których można się rozwijać zarówno indywidualnie, jak i w większej grupie. Oczywiście, jeśli nie przepadasz za tego typu zorganizowanym sportem, możesz udać się wraz z całą rodziną na wycieczkę pieszą lun rowerową po jednym z licznych, malowniczych szlaków turystycznych. W Ełku pięknie się żyje!

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.