Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Międzyzdroje

Marzysz o mieszkaniu nad morzem? Koniecznie rozważ kandydaturę Międzyzdrojów, leżących w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego, w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin. Nie musisz martwić się o okolicę, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się równie piękne Świnoujście (13 km) oraz Kamień Pomorski (21 km).

To właśnie położenie jest jednym z najważniejszych czynników przy wyborze miejsca zamieszkania. Międzyzdroje to idealna baza wypadowa na całe Pomorze Zachodnie, a także za granicę niemiecką – mieszkańcy tej miejscowości regularnie wyjeżdżają do naszych zachodnich sąsiadów na rowerowe wyprawy, czy zakupy. Niewielu mieszkańców naszego kraju może pochwalić się taką możliwością.

Narzekasz na uciążliwe sąsiedztwo w dużym mieście? Międzyzdroje to idealne miejsce dla amatorów ciszy, spokoju i wszelkiego rodzaju wycieczek, zarówno pieszych i rowerowych. To malownicze miejsce graniczy od wschodu i zachodu z terenami Wolińskiego Parku Narodowego – domu orłów bielików i żubrów, które można oglądać w specjalnych zagrodach. Długość szlaków turystycznych to aż 44 km! Takiego dystansu nie można przejść w trakcie jednych odwiedzin. Co innego, jeśli możesz sobie pozwolić na popołudniową wycieczkę z całą rodziną. Międzyzdroje to bezsprzecznie jedna z najpiękniejszych miejscowości w Polsce, do tego – posiadająca najpiękniejsze szlaki turystyczne.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.