Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Szczecin

Szczecin  - Stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego, położone w północno- zachodniej Polsce, nad Odrą oraz jeziorem Dąbie. Nazywany „Paryżem północy”. Centralny ośrodek aglomeracji szczecińskiej.

Jest trzecim pod względem wielkości i siódmym pod względem liczby ludności miastem Polski. To historyczna stolica Pomorza Zachodniego, położona blisko Morza Bałtyckiego, co sprawia, że jest to ważny ośrodek gospodarczym regionu. Nie brakuje tu portów – znajduje się tu port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej.

To też piękny ośrodek turystyczny Polski oraz centrum akademickie i kulturalne. Urzeka piękną architekturą, gwiaździsty układ urbanistyczny, który przypomina paryskie miasto, znajdziemy tu wielkie ronda, ulice, z pięknymi eklektycznymi kamienicami.

Miasto urzeka i przyciąga, stale rozwija się rynek mieszkań i domów w odpowiedzi na rosnące potrzeby. Nowi mieszkańcy to nie tylko studenci, których przyciąga bogata oferta edukacyjna, ale także ludzie podejmujący pracę w przemyśle, w handlu, nauce.

Do Szczecina przyciągają nie tylko najciekawsze rozwiązania architektoniczne, ale też piękne zabytki i tereny zielone, miejsca rekreacji i odpoczynku . Także rozwijające się szkolnictwo wyższe i nauka zachęcają do osiedlenia się w mieście.

Kultywowane są tu także tradycje morskie, regionalne. Rozwija się także życie artystyczne oraz imprezy plenerowe. Co roku artyści ulicy przyjeżdżają do Szczecina, by zaprezentować szerokiej publiczności nowe, niekonwencjonalne projekty. Jedną z większych imprez są Dni Morza.

Szczeni znany jest z produktów regionalnych takich jak paprykarz szczeciński (dodatek do kanapek), szczecińskie paszteciki, szczecińska wódka Starka, produkowana z żyta.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.