Brak ofert w schowku do porównania.

O nas

Poznaj nas lepiej

O nas

01 Kontakt

Rynek Deweloperski – nowe nieruchomości dla Ciebie, to serwis dedykowany nowym inwestycjom deweloperskim.

Serwis Rynek Deweloperski przeznaczony jest dla osób poszukujących nieruchomości na rynku pierwotnym oraz dla osób szukających najnowszych wiadomości z rynku nieruchomości, finansów, prawa i architektury wnętrz. Na stronach Rynku Deweloperskiego znajdziesz informacje o nowych nieruchomościach, promocjach deweloperów i wydarzeniach z branży nieruchomości.

Mobilność

sprawdzaj oferty na swoim tablecie i telefonie - nasz serwis jest dostosowany do urządzeń mobilnych

Marketing

nowoczesny marketing internetowy

Grupa docelowa

sprecyzowana grupa docelowa - nabywcy nowych nieruchomości, portal dedykowany nowym inwestycjom

Doświadczony zespół

doświadczony zespół specjalistów ds. nieruchomości, marketingu, finansów, graficy, informatycy, dziennikarze z doświadczeniem

Przejrzysta forma

nowoczesność, łatwość użytkowania, przejrzystość i niewymuszona forma graficzna

Dbałość o szczegóły

02

Prezentowane inwestycje są przejrzyste, dzięki niewymuszonej formie graficznej.

Każda inwestycja jest opisana, udokumentowana fotograficznie, a jej lokalizacja pokazana jest na mapie wraz z zaznaczonymi punktami handlowo-usługowymi, edukacyjnymi, komunikacyjnymi i innymi. Łatwo dostępne są również podstawowe informacje takie jak: udogodnienia i szczegóły dotyczące inwestycji – termin realizacji inwestycji, liczba budynków i kondygnacji oraz ilości dostępnych lokali. Każda inwestycja prezentuje również listę dostępnych nieruchomości: mieszkań, lokali użytkowych czy domów z niezbędnymi do porównań informacjami takimi jak powierzchnia, piętro, liczba pokoi, czy informacja o balkonie i ogródku. Na portalu Rynek Deweloperski znajdziesz również popularne wśród inwestorów apartamenty wakacyjne.

Chcąc doprecyzować informacje bezpośrednio u dewelopera i umówić się na spotkanie w łatwy sposób można wysłać zapytanie o ofertę korzystając z dostępnego przy każdej inwestycji formularza zapytania. Łatwo dotrzeć również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z deweloperem

Mobilność & intuicyjność

03

Rynek Deweloperski łączy deweloperów z ich Klientami poprzez nowoczesną prezentację inwestycji.

Prezentacja inwestycji na stronach serwisu Rynek Deweloperski skutecznie dociera do Klientów i wygląda idealnie zarówno na laptopie jak i na urządzeniach mobilnych – tablecie czy smartfonie. Teraz z łatwością dotrzesz do informacji z rynku nieruchomości i znajdziesz swoje mieszkanie w każdej wolnej chwili.

Rynek Deweloperski to intuicyjne wyszukiwanie dzięki zaawansowanej wyszukiwarce nieruchomości. Poszukując mieszkania i przeglądając setki ogłoszeń możesz z łatwością porównać interesujące Cię nieruchomości dzięki funkcjonalnemu Schowkowi i możliwość porównywania między sobą poszczególnych mieszkań, lokali czy domów. Wystarczy kliknąć „Porównaj” przy wybranej nieruchomości.

Zespół

04

Ciągle powiększający się zespół specjalistów i dziennikarzy dba o to, żeby nasze artykuły były aktualne i przejrzyste.

Nasi specjaliści dzielą się fachowa wiedzą zarówno na stronach serwisu Rynek Deweloperski jak i reprezentują nas w mediach.

Agata Adamczewska

prawo

Katarzyna Kowalska

nieruchomości

Wszyscy autorzy

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.