rynek-deweloperski.pl

strona o nieruchomościach, prawie i budownictwie

firma sprzątająca
Poradniki

Jakie usługi może oferować firma sprzątająca?

Wizytówką każdej firmy jest doskonały wygląd zarządzanych przez nią nieruchomości. Usługi porządkowe oferowane przez Grupę Impel gwarantują wysoki standard czystości. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra dostosowuje zakres usług indywidualnie do potrzeb klienta. Jakie dokładnie usługi oferuje ta firma sprzątająca? Odpowiedź znajduje się w poniższym artykule.

Firma sprzątająca — oferta 

Utrzymywanie czystości przez Grupę Impel charakteryzuje się wysokimi standardami i bogatą ofertą usług porządkowych. Dzięki pomocy Mobilnych Grup Porządkowych usługi wykonywane są bez względu na dzień i godzinę, ponieważ Grupa Mobilna cechuje się szeroką dostępnością oraz szczegółową realizacją zadań. 

Usługi porządkowe świadczone przez https://czystosc.impel.pl/ odznaczają się bogatą ofertą:

Usługi sprzątania

Usługi sprzątania, czyli m.in. sprzątanie biur, sklepów, obiektów hotelowych – dbanie o czystość i porządek w miejscach, gdzie przebywają klienci i pracownicy firm lub instytucji zlecających usługi porządkowe.

Utrzymywanie terenów zewnętrznych

Utrzymywanie terenów zewnętrznych jest równie ważne, jak czystość wnętrz obiektów — dbanie o porządek w otoczeniu budynków wpływa na to, w jaki sposób dana firma jest postrzegana przez jej klientów.

Dezynfekcja

Dezynfekcja oferowana przez Grupę Impel ma bardzo szerokie zastosowanie. W swojej ofercie posiadają oni aż 5 rodzajów dezynfekowania powierzchni i pomieszczeń. Ten rodzaj usługi ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia dla osób znajdujących się w obiekcie. Konsultacja klienta z firmą zapewni dobór odpowiednich środków dezynfekujących do potrzeb miejsca.

Mycie paneli fotowoltaicznych

Mycie paneli fotowoltaicznych umożliwia ich utrzymywanie w dobrej kondycji. Podczas gdy ten proces zostanie zaniechany ich wydajność znacznie się zmniejsza. Dzięki używaniu profesjonalnych sprzętów i fachowych środków panele fotowoltaiczne będą działać efektywnie w 100%.

Czyszczenie i konserwacja posadzek

Czyszczenie i konserwacja posadzek zapewnia utrzymanie ich w doskonałym stanie. W ramach oferty Impel, klienci mogą skorzystać z usług szlifowania, krystalizacji, renowacji oraz polerowania podłóg wykonanych z kamienia naturalnego. Firma oferuje również czyszczenie, szlifowanie, szorowanie, woskowanie i olejowanie podłóg drewnianych, a także usuwanie starych warstw ochronnych i bieżącą pielęgnację posadzek wykonanych z VCR/linoleum.To nie wszystko! Impel oferuje również czyszczenie posadzek poliuretanowych, gumowych mat oraz innych miękkich lub półtwardych powierzchni, a także czyszczenie, szlifowanie, impregnację oraz uzupełnianie ubytków powierzchni betonowych. Klienci mogą również skorzystać z usług czyszczenia płytek i fug. Wszystkie świadczenia są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając wysoką jakość i skuteczność wykonywanych prac!

Czyszczenie wysokościowe

Czyszczenie wysokościowe wykonywane jest przez doświadczony zespół. Ten rodzaj usług porządkowych jest możliwy w nawet najbardziej niedostępnych obszarach obiektu, np. na wysoko położonych oknach lub w kanałach wentylacyjnych. Wykonując to świadczenie, warto zwrócić  uwagę na dokładne czyszczenie określonych powierzchni, jak również na bezpieczeństwo pracowników oraz osób postronnych. Dzięki temu klient ma pewność, że prace zostaną wykonane profesjonalnie i bezpiecznie. 

Doczyszczanie pobudowlane

Doczyszczanie pobudowlane wymaga doboru odpowiednich środków do sprzątania miejsc szczególnie narażonych na różnorodne i większe zabrudzenia. Przy tej usłudze potrzeba szczególnej uwagi i skrupulatności, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia takie jak trociny, krzemionka czy pył, które osadzają się na niemalże powierzchniach w czasie prowadzonych prac budowlanych i remontów. W pierwszej kolejności Impel uprzątnie pozostałości po budowie, takie jak puste opakowania po materiałach, odpady i pył, a następnie dokładnie oczyści powierzchnie podłóg, ścian, sufitów, okien i drzwi z wszelkich śladów kleju, farby, zaprawy oraz innych materiałów. W ramach oferty znajduje się także odświeżenie sanitariatów, klatek schodowych i innych przestrzeni wspólnych.

Sprzątanie schodów ruchomych

Sprzątanie schodów ruchomych jest procesem czasochłonnym. Firma zapewnia nowatorskie rozwiązanie. Wykorzystanie podczas tej usługi robotów myjących przyczyni się do szybkiego i dokładnego oczyszczenia schodów ruchomych.

Usługi DDD

Usługi DDD, czyli dezynsekcja, deratyzacja i dezynfekcja.

  • Dezynsekcja polega na eliminowaniu różnego rodzaju insektów, takich jak karaluchy, prusaki, mole, pluskwy, pchły, komary, muchy, szerszenie i mrówki. Proces ten obejmuje zwalczanie zarówno dorosłych osobników, jak i jaj i larw. Impel stosuje do tego różne metody dezynsekcji, w tym fizyczne, mechaniczne, chemiczne i biologiczne.
  • Deratyzacja to proces zwalczania gryzoni, takich jak szczury i myszy, przy użyciu chemicznych środków zwalczania (np. trutek, przynęt pokarmowych lub feromonowych) oraz metod fizycznych, takich jak pułapki żywołowne, łapki i chwytacze.
  • Dezynfekcja to usługa polegająca na odkażaniu obiektów i miejsc, w których gromadzi się największa ilość bakterii, wirusów i grzybów. Impel wykorzystuje w tym celu specjalistyczny sprzęt i skuteczne atestowane środki, aby zapewnić bezpieczeństwo i higienę.

Usługa DDD świadczona jest przez Impel dla każdego rodzaju obiektów. Firmy, placówki gastronomiczne, szpitale, hotele itp. powinny zadbać o profesjonalną eliminację szkodników, które są nie tylko uciążliwe, ale również stanowią zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa.

Materiał zewnętrzny