rynek-deweloperski.pl

strona o nieruchomościach, prawie i budownictwie

Magazyn w Gądkach
Poradniki

Magazyn w Gądkach. Dlaczego warto wynająć

Powierzchnia magazynowa to przestrzeń wykorzystywana do magazynowania towarów. Hale magazynowe są zazwyczaj zlokalizowane z dala od obszarów miejskich, dzięki czemu mogą mieć więcej miejsca i ich powierzchnia może być większa.

Powierzchnia magazynowa to przestrzeń wykorzystywana do magazynowania towarów. Hale magazynowe są zazwyczaj zlokalizowane z dala od obszarów miejskich, dzięki czemu mogą mieć więcej miejsca i ich powierzchnia może być większa. Powierzchnia magazynowa jest szczególnie ważna w handlu detalicznym, ponieważ przechowuje produkty, dopóki nie będą gotowe do sprzedaży konsumentom.

Lokalizacja

Lokalizacja Twojego magazynu może mieć istotny wpływ na jego rentowność. Ważne jest, aby znaleźć odpowiednią lokalizację, która jest blisko klienta, ma łatwy dostęp do szlaków komunikacyjnych i posiada wolne tereny.

Kilka danych, które należy wziąć pod uwagę, przed wynajmem magazynu:

  1. Jakie jest położenie parku handlowego w stosunku do trasy komunikacyjnej oraz są odległości od klientów?
  2. Ile powierzchni magazynowej potrzebujesz?
  3. Jakie rodzaje materiałów będą przechowywane w magazynie?
  4. Jaka infrastruktura będzie potrzebna na budowie?

Wynajem powierzchni magazynowej

Usługami wynajmu powierzchni magazynowej zajmuje się firma, która wynajmuje powierzchnie magazynowe innym firmom. Magazyn będzie miał wiele różnych wielkości powierzchni, od małych do dużych. Będzie również oferował szeroką gamę udogodnień, od toalet po doki załadunkowe. Firma może być firmą nastawioną na zysk lub non-profit, ale klient nie ma w tym zakresie wyboru, ponieważ nie ma to wpływu na ceny ani usługi.

Wybór najlepszej usługi wynajmu powierzchni magazynowej nie jest łatwym zadaniem. Przy wyborze firmy wynajmującej powierzchnię magazynową należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Aby Twoja decyzja zakończyła się sukcesem, musisz wiedzieć, jakie pytania powinieneś zadać przed podjęciem decyzji o wyborze jednej firmy nad inną i jaka wielkość obiektu magazynowego będzie najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom.

Gądki – Magazyn do wynajęcia obok drogi ekspresowej S11

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w miejscowości Gądki koło Poznania jest bardzo dobrym miejscem dla firm, ponieważ zapewnia przestrzeń do wynajęcia i przechowywania oraz dystrybucji towarów.

Poznań jest jednym z największych miast w Polsce, co przekłada się na to, że ma większe zapotrzebowania do składowania produktów, towarów. Gądki są miejscowością w sąsiedztwie, która posiada bardzo dobre połączenie z miejscowością Poznań oraz znajduje się tam powierzchnia magazynów do wynajęcia nawet do 40tys mkw.

Gądki stają się głównym ośrodkiem usług logistycznych w okolicy. Wynajem powierzchni magazynowej w Gądkach pod Poznaniem ma wiele zalet (Kliknij i sprawdź ofert magazynów do wynajęcia w Gądkach). Jednym z nich jest to, że oferuje ciszę i spokój. W pobliżu nie ma fabryk ani innych hałaśliwych przedsiębiorstw. Kolejną zaletą jest to, że nie jest daleko od autostrady A2 – oznacza to, że Twój towar zostanie dostarczony do Twoich klientów jeszcze szybciej!

Firmy korzystające z magazynów w Gądkach mogą uzyskać więcej powierzchni za mniejsze pieniądze dzięki niższym cenom gruntów, podatków i nieruchomości. Bliskość tych firm przy drodze ekspresowej S11 oraz bliskość do autostrady ułatwia przyjmowanie towarów do oraz z Polski. Firmy wybierające magazyny w Gądkach będą miały dostęp do wszystkich korzyści związanych z lokalizacją przy głównej autostradzie z niższymi kosztami nieruchomości, podatkami i cenami gruntów.

Gądki – Wady i zalety magazynu pod Poznaniem

Zalety:

  1. Magazyn Segro znajduje się w dobrze skomunikowanym terenie, dobrej lokalizacji, a odległość do centrum Poznania jest niewielka dzięki bliskości drogo S11.
  2. Moduł magazynowy Gądki zlokalizowany jest blisko autostrady A2.
  3. W okolicy magazynu są dwa przejazdy kolejowe, więc magazyny w Gądkach mają możliwość korzystania w węzła dostaw jakie oferują linie kolejowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.