rynek-deweloperski.pl

strona o nieruchomościach, prawie i budownictwie

materace sprężynowe
Poradniki

Dlaczego powinnaś wybrać materac kieszeniowy?

Nie ma nic ważniejszego niż dobrze się wyspać. Pozwala on otrząsnąć się z trudów minionego dnia i zrelaksować się. Daje to Twojemu ciału tak bardzo potrzebny odpoczynek, którego potrzebuje, aby funkcjonować przez cały następny dzień. Spędziwszy lata na sprzedaży materacy, wiemy co nieco o najlepszym typie materaca i jak uzyskać najlepszy sen w nocy!

Niestety, wiele osób cierpi z powodu złego snu. Jakość materaca jest jedną z głównych przyczyn tego stanu rzeczy. Dlatego też w tej serii blogów zagłębiamy się w skomplikowany i zagmatwany świat materacy.

W zeszłym tygodniu przyjrzeliśmy się zaletom materacy z pianki memory, które możesz przeczytać tutaj… a w tym tygodniu przyjrzymy się bliżej archaicznemu nemezis materaca z pianki memory, tradycyjnemu materacowi sprężynowemu.

Materace sprężynowe kieszonkowe są trwalsze

Kupując najwyższej jakości materac kieszeniowy sprężynowy o dużej liczbie sprężyn, zyskujesz materac, który może przetrwać wiele lat. Przy dobrej konserwacji materaca i regularnym przewracaniu go, będziesz w stanie cieszyć się nim nawet do 10 lat, nie zauważając żadnych zwisów. W przeciwieństwie do pianki memory, która ze względu na swoją naturę niestety z czasem będzie się zapadać.

Materace z pianki memory mają wiele zalet, ale długowieczność nie jest jedną z nich. Decydując się na materac kieszeniowy sprężynowy, oszczędzisz sobie kłopotów związanych z zakupem nowego materaca przez jakiś czas!

Materac kieszeniowy https://materaceplus.pl/materac-kieszeniowy wykorzystuje niezależne sprężyny

To może wydawać się oczywiste. Jednak jest to bardzo ważne – szczególnie dla par! Posiadanie niezależnych od siebie sprężyn oznacza, że dwie osoby śpiące po obu stronach materaca używają różnych sprężyn. Niezależne sprężyny oznaczają więc, że jedna osoba nie ma wpływu na drugą stronę łóżka. W materacach z otwartą spiralą, jeżeli jedna osoba jest cięższa od drugiej, to ta lżejsza będzie się staczać na środek łóżka. Podobnie jest z pianką z pamięcią. Kiedy jedna osoba ma już swój „rowek” w materacu z pianki memory, nie ma już żadnego pola manewru. Oznacza to, że materac kieszeniowy z pianki memory może okazać się problematyczne dla niektórych par.

Materac kieszeniowy kieszeniowy jest doskonałym wyborem dla osób, którym trudno jest odpocząć w nocy, gdy dzielą łóżko. Pary o różnej wadze i wymaganiach dotyczących podparcia powinny rozważyć materac sprężynowy kieszonkowy.

Materace sprężynowe oferują doskonałe podparcie

Materace https://materaceplus.pl/materace z dużą liczbą sprężyn kieszeniowych są w stanie zaoferować niesamowite wsparcie. W miarę wzrostu liczby sprężyn kieszeniowych materac staje się coraz twardszy. Dzięki temu ciężar ciała rozkłada się na większą ilość sprężyn kieszeniowych. Dzięki temu możesz wybrać optymalny dla siebie poziom twardości. Niektórzy ludzie preferują materace twarde, inni miękkie; niektórzy wymagają określonego rodzaju materaca, aby pomóc im w różnych problemach, takich jak bóle pleców lub stawów. Ponieważ ciężar ciała jest rozłożony na każdą ze sprężyn, materac kieszeniowy całkowicie podtrzymuje ciało. Pozwala to ciału w pełni się zrelaksować, zapewniając wspaniały nocny wypoczynek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.