rynek-deweloperski.pl

strona o nieruchomościach, prawie i budownictwie

Jak wybrać dewelopera
Budownictwo Poradniki

Jak wybrać dewelopera?

Kupowanie mieszkania to niezwykle wydarzenie w życiu każdego człowieka. Nie tylko oznacza duże zobowiązanie finansowe, lecz przede wszystkim znalezienie swojego własnego miejsca na ziemi. Warto więc zrobić to możliwe jak najlepiej.

Cechy dobrego dewelopera

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie, a nie z rynku wtórnego? W końcu będzie ono tańsze, a tym samym mniej ucierpi na tym nasz portfel. I choć może się to wydawać dobrym pomysłem, to jednak nowe mieszkanie to przede wszystkim znacznie większy wybór pod względem najważniejszych dla nas cech, czyli lokalizacji, metrażu, czy też jakości dewelopera. Szczególnie ta ostatnia cecha jest bardzo ważna dla komfortu i jakości życia w danym miejscu. Na co konkretnie powinno się zwracać uwagę, gdy przegląda się nowe mieszkania i ocena jego wykonawcę? Innymi słowy, który deweloper będzie godny zaufania? Przede wszystkim na samym początku warto zwrócić uwagę na to, jak długo dany wykonawca obecny jest na rynku. Co więcej, dobrze jest także przejrzeć jego wcześniejsze projekty, a tym samym ocenić jakość wykonania inwestycji. Dobrym pomysłem jest także znalezienie informacji i opinii od mieszkańców tych budynków, co także pozwoli szerzej spojrzeć na ich jakość. O czym jeszcze dobrze jest pamiętać? Dobrym pomysłem będzie znalezienie informacji o certyfikatach, nagrodach i wyróżnieniach, które być może dany deweloper posiada i które dodatkowo świadczyć będą o jego jakości i rzetelności.

Jakiego dewelopera można polecić? 

Na rynku obecna jest ogromna ilość wykonawców. Jak wybrać tego najlepszego? Zdecydowanie warta polecenia jest firma KRJ  http://www.krj.pl/. Spółka powstała w roku 2004 i ma na swoim koncie naprawdę bardzo ciekawe, doskonale położone inwestycje, których jakość jest szeroko chwalona na wielu poziomach. Co więcej, wykonawca ten charakteryzuje się naprawdę dobrą terminowością przeprowadzanych przez siebie prac, więc decydując się na niego, można ze spokojną głową planować poszczególne etapy własnej inwestycji. Na koniec warto zauważyć, że wykonawca ten idealnie realizuje inwestycje na określonym przez siebie poziomie, czyli takie, które będą przede wszystkim odpowiednio komfortowe, bezpieczne, lecz co równie istotne, nowoczesne. Nie tylko od strony wizualnej, lecz także jakości wykonania. Zachęcamy do odwiedzin strony i zadawania pytań w związku z ofertą oferowaną przez tego dewelopera!